Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Kırık Laptop Alıyoruz

Bilgisayarlar günlük hayatımızda hem iş hem eğlence alanında oldukça önemli yer tutmaktadır.
 Hayatımızın her anına giren bilgisayarlar kazalar sonucu kırılabilir zarar görebilir iş görmez hale gelebilir.
Cihazınızı tamir ettirmeyi düşünmüyorsanız nakite çevirebiliriz. Kırılan ve parçalanan laptoplarınızı sağlam kalan parçaların değerinde satın alıyoruz. 

Cihazınızın fotoğraflarını  
05051524578    whatsapp hattımıza fotoğraflarını ve durumunu anlayabileceğimiz şekilde fotoğraflarını gönderirseniz ortalama bir fiyat vererek sizi bilgilendirebiliriz.

 Kırık laptopu nakite çevirmek için vakit kaybetmeden kırık laptopunuzun fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.  Kırık laptopunuzu bize satarak ekonominize katkıta bulunabilirsiniz. Kırık laptop alımı yapıyoruz. Kırık laptop alımı yapan firmalar arasında en yüksek fiyatı biz verebiliriz. Kırık laptop alımı yapan firmalar arasında size en yakın biz olmayabiliriz ama biz buna da çözüm ürettik.  Kırık laptopunuzu satın almamız için önce bize fotoğraf göndererek süreci başlatabilirsiniz. Kırık laptopunuzu satın almak için bir fiyat belirleriz ve sizde onay verirseniz kırık laptopunuzu satın alabiliriz. 
Sivas dışındaysanız ve bize uzaksanız anlaşmalı kargomuz ile bize karşı ödemeli olarak cihazınızı gönderebilirsiniz. Cİhazınızın kontrolleri yapıldıktan sonra ödemesi sizin belirteceğiniz banka hesap numasına yapılacaktır. 

Kırık laptopunuzu satın almamız için 0 505 152 45 78  whatsapp üzerinden ön görüşmemizi yaptıktan sonra adresimize kargolayabilirsiniz. 

Açık adresimiz :

Özmen Bilgisayar Notebook Dünyası

  • Paşabey Mh. Çarşı Sok. Tecer İş Merkezi. Giriş Kat. No: 27 (3.noter Altı) Eski YİMPAŞ arkası - Merkez, Sivas
  • 05051524578

 

Bu kategoride henüz ürün Yok.